Про

бренд

Історія бренду «Робін Бобін» почалася майже 20 років тому — у 2002-му, коли перший однойменний магазин ласощів гостинно відчинив свої двері для херсонців. Ми постійно розширювали асортимент кондитерських виробів, а щоб гарантувати стабільно високу якість продукції, 2008-го року успішно запустили власне виробництво.

 

"Робін Бобін" сьогодні — це сучасне виробництво та

14 чудових магазинів у місті Херсоні. В нашому асортименті близько 250 найменувань якісної продукції, виготовленої з добірних інгредієнтів на сучасному обладнанні.

 

Ми дбаємо про те, щоб усі технологічні процеси відповідали стандартам галузі, а свіжі вироби оперативно з'являлися на полицях магазинів.

Хто такий Робін Бобін?

Мрійник родом з дитинства, такий самий, як ми з вами.

Він добре пам’ятає, як це: пишатися, що вперше виліз на дерево чи змайстрував повітряного змія, ловити долонями літній дощ і шукати місце, де починається веселка.

 

Він радіє, коли батьки кажуть “ти молодець” у відповідь на всі його досягнення, і вдячний, що підбадьорюють фразою “ти зможеш”, коли навіть після кількох спроб щось не вийшло.

 

Робін любить свята. Він чекає Нового року, аби прикрасити ялинку яскравими (і смачними!) цукерками та обожнює дні народження, бо коли ще можна задути свічки на найкращому торті?

 

Хоча він лише зрідка шукає приводи для радості в календарі – Робін сам створює свято.

Тоді, коли хочеться. Бо переконаний: щастя у наших руках!

Цiнностi

бренду

У нашій команді об'єдналися справжні професіонали, які понад усе люблять те, чим займаються та прагнуть розвитку. А все заради того, аби щодня бачити задоволених вас.

Щасливі покупці - найкраща мотивація!

Висока якiсть

  • Ми розвиваємося і адаптуємося до змін, але завжди прагнемо бути кращими. Задля цього використовуємо лише якісну сировину, новітні технології та перевірені рецепти!

Сiм’я

  • Кожен з нас прагне розвитку, самореалізації та свободи, але варто пам' ятати: усе починається з сім'ї. Ми віримо, що свої успіхи людина святкує поряд з найдорожчими. Усі родини різні, та об'єднує людей головне - традиція збиратися за одним столом, у центрі якого - смачний продукт.

Дитячi спогади

  • Фраза "смачно, як у дитинстві" - найвища похвала для кулінара. Наші кондитери готують так, щоб дорослі могли відчути той самий смак родом з дитинства, а діти надовго запам'ятали улюблені ласощі.